Lis/Buchalik/Broda
Sadlok/Grabowski
Klemenz/Janicki/Hoyo/

?
Niepsuj, Burliga, Gruszkowski
Basha/Zhukov/Kuveljic/Pawlowski/ Jean Carlos Silva/Duda
Blaszczykowski/ Boguski

?/

?
Buksa/

?/

?
Tak wyglada nasz aktualny stan posiadania. Skowronek jest entuzjasta Bogusia wiec mozecie byc pewny nowego kontraktu dla niego.
Z tej wyliczanki wynika, ze tak na prawde potrzeba nam srodkowego obroncy (konkretnego), dwoch lewych skrzydlowych z czego trzeba zakladac, ze Mak zostanie, wiec jednego.
I dwoch napastnikow, z czego jeden musi byc do pierwszego skladu a drugi jako opcja alternatywna, ale niezbyt mocna zeby Buksa jednak gral.
Gdybym mial dzisiaj obstawic sklad w jakim bedziemy wychodzic to podalbym cos takiego (zakladajac 4-2-1-2-1)
Lis
Sadlok - Janicki/Hoyo -

?/Hoyo - Burliga
Basha - Zhukov
Kuveljic
Blaszczykowski

?

/Buksa
Wracaja tez Plewki i inne wypozyczone cuda naszej mysli szkoleniowej, ale nie licze, ze beda powaznym uzupelnieniem.
Tak u gory wypisalem 27 zawodnikow lub miejsc do uzupelnienia.
Ja bym sie spodziewal i tak kadry 25 osobowej.
Nie wypisalem Savicevica ktory ma oferte.
Chucy ktory ma byc pozegnany.
Zakladam ze i Jean Carlos jednak zostanie pozegnany.
To nadal jest 26 miejsc.
Burliga/Niepsuj ? Ktorys z nich do wyautowania? Mysle, ze Kuba i Skowronek wlasciwie ocenia Gruszkowskiego i jesli faktycznie jest z takim potencjalem jak sie mowi to zegnac jednego z nich bez zalu. Jako, ze Burliga to swoj to zegnac Niepsuja, choc dla mnie to jednak Niepsuj jest troche lepszy.
Reasumujac. Na prawde potrzebujemy 3 transferow. SO, skrzydlowego i napadziora. I licze, ze trzech na prawde konkretnych zawodnikow na te pozycji przyjdzie. Wiecej tej druzynie nie potrzeba. Potrzeba pomyslu na gre i pomyslu wykorzystania tych zawodnikow ktorzy w zespole sa.