siara napisał(a):

|
Z wypożyczeń wróca pewnie: Plewka, Duda, Morys, Wyjadłowski. Ale to nie ten "rozmiar kapelusza"...
|
Jeszcze 2 lata temu byłem cichym fanem Plewki, ale jego kariera zamiast iść drogą np Chrapka to idzie droga Bruda... Pewnie teraz wróci z wypożyczenia ale nie zdziwię się jak go klub całkowicie odpuści. I pomyśleć że rok temu Czesi dawali za niego konkretne pieniądze.
Wyjadlowski i Morys, z braku laku pewnie by mogli wchodzić na ostatnie 10 minut, ale to nie ten rozmiar kapelusza.