Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22325
Stary 21.07.2020, 12:42
Przewija się temat Asmira Suljica i Stefana Savica.
Wg mnie wzmocnienia.
Sezon 2018/2019 grali wspólnie i stanowili o sile Olimpii Ljubljana, łącznie zdobywając 16 bramek i 22 asysty.

Savic cały czas w grze i w gazie. Olimpia Ljubljana. Skończył mu się kontrakt, wolny transfer.
Ten sezon: 39 występów 7 bramek, 8 asyst
2018/2019: 48 występów, 12 bramek, 9 asyst
Swietne liczby w słoweńskiej lidze, gra praktycznie wszystko.

Suljic praktycznie pół roku bez gry. Do Zagłębia przychodził z myślą gry od dechy do dechy tak jak to było sezon wcześniej w Ljubljanie, jednak nie załapał się do pierwszej 11 później rzekomo z powodu braku aklimatyzacji został odsunięty. Pisano, że sam zawodnik prosił o rozwiązanie kontraktu skoro gra niewiele.
Sezon wcześniej w Ljubljanie dobre liczby: 44 występy, 4 bramki, 13 asyst.
Odpowiedz cytując