|
Przyjście Sobiecha nie byłoby żadnym wzmocnieniem, bo facet często łapie kontuzje i wykręcał słabe liczby w lepszych klubach. Byłoby z niego tyle pociechy, co z Maka w tym sezonie, a przy tym facet jest drogi.
Zostawić Burligę to bardzo dobry pomysł, jeśli mamy jakiegoś młodego-zdolnego i Niepsuja.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|