|
Przecież z Boguskim mogą trwać rozmowy więc jak niby mieli go już pożegnać na Arce? Żegnali tych, z którymi już nie rozmawiają o przedłużeniu. Z Boguski, Klemenzem, Makiem, Wojtkowski najwidoczniej trwająrozmowy.
Jesli powiedzmy w trakcie rozmów nie dojdą do porozumienia na lini klub-zawodnik to wtedy sobie podziękują.
Burliga ma jeszcze rok kontrakt.
|