Wyświetl pojedynczy post
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22301
Stary 19.07.2020, 23:32
Artur Sobiech w Wiśle to dobry ruch - tak, czy nie?
2 liga turecka, 30 lat, sądzę, że chciałby też zarabiać; nie brzmi to jak podstawowy napastnik na kolejny sezon. Z drugiej strony, skuteczność jakąś tam ma, zna realia, nie musi się aklimatyzować, a czasu mało, były reprezentant i fajne nazwisko marketingowo. W końcu, ma blisko do Wieczystej do Sławka Opinie?
Odpowiedz cytując