Artur Sobiech w Wiśle to dobry ruch - tak, czy nie?
2 liga turecka, 30 lat, sądzę, że chciałby też zarabiać; nie brzmi to jak podstawowy napastnik na kolejny sezon. Z drugiej strony, skuteczność jakąś tam ma, zna realia, nie musi się aklimatyzować, a czasu mało, były reprezentant i fajne nazwisko marketingowo. W końcu, ma blisko do Wieczystej do Sławka

Opinie?