|
po pierwszych meczach wiosny aż chciało się bić brawo, za styl i za wyniki.później przyszły beznadziejne mecze- Raków lub mecze kompromitacje- Lubin, z Koroną czy dziś ze świnią.
Żadnego stylu żadnego wypracowanego schematu.Stałe fragmenty gry bite przez Sadloka i Chucę czy Wojtkowskiego nie przyniosły żadnego skutku.
To niestety nie będzie trener na lata.Obawiam się, że pomysły na Wisłę trenerowi Skowronek się skończyły.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|