Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 18.07.2020, 21:53
po pierwszych meczach wiosny aż chciało się bić brawo, za styl i za wyniki.później przyszły beznadziejne mecze- Raków lub mecze kompromitacje- Lubin, z Koroną czy dziś ze świnią.
Żadnego stylu żadnego wypracowanego schematu.Stałe fragmenty gry bite przez Sadloka i Chucę czy Wojtkowskiego nie przyniosły żadnego skutku.
To niestety nie będzie trener na lata.Obawiam się, że pomysły na Wisłę trenerowi Skowronek się skończyły.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując