|
jeśli Austria zejdzie z ceny to jestem jak najbardziej za wykupieniem Alona, to jest pierwszy napastnik od dawna który umie cofnąć się głębiej po piłkę, zagrać tyłem do bramki i ma timming. Od niego Olek może się dużo nauczyć.. Natomiast jeśli nie to w cenie 400 tys euro wolałbym ściągnąć kogoś młodszego na którym moglibyśmy zarobić.. A co do plotek o Legiuni to nie wydaje mi się, oni mają szpital z przodu i raczej nie mogą sobie pozwolić na kupienie kolejnego znaku zapytania w kwestiach zdrowotnych
|