wiekszosc sie spuszcza nad tym Alonem a to widac koles szklany - zwlaszcza na nasza siermiezna silowa pilke ...poza tym gdzies na wp czy interii czytalem ze Miodek widzi go w legii - wiec jesli tak to tyle go widzielismy , nie twierdze ze on jest zly - ale czy nas stac placic duzo komus kto u nas w pol roku - zlapal 2 kontuzje

