Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26481
Stary 15.07.2020, 22:32
wiekszosc sie spuszcza nad tym Alonem a to widac koles szklany - zwlaszcza na nasza siermiezna silowa pilke ...poza tym gdzies na wp czy interii czytalem ze Miodek widzi go w legii - wiec jesli tak to tyle go widzielismy , nie twierdze ze on jest zly - ale czy nas stac placic duzo komus kto u nas w pol roku - zlapal 2 kontuzje
Odpowiedz cytując