Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1848
Stary 15.07.2020, 14:20
Ahh widzę, że niektórzy dalej dzielnie siedzą w rzeczywistości Cupiałowej. Dlaczego kompromitacją dla zespołu na poziomie walki o utrzymanie się w lidze ma być wykonanie zadania?

Ja wiem że kibice mogą mieć zaburzony obraz jakości piłkarskiej zawodników swojego klubu ale gdzieś chyba jest granica.

Szykujcie się na następny sezon w ogonie - mniej dramatyczny bo będzie spadała tylko jedna drużyna.
Odpowiedz cytując