Ahh widzę, że niektórzy dalej dzielnie siedzą w rzeczywistości Cupiałowej. Dlaczego kompromitacją dla zespołu na poziomie walki o utrzymanie się w lidze ma być wykonanie zadania?
Ja wiem że kibice mogą mieć zaburzony obraz jakości piłkarskiej zawodników swojego klubu ale gdzieś chyba jest granica.
Szykujcie się na następny sezon w ogonie - mniej dramatyczny bo będzie spadała tylko jedna drużyna.