zbyszek93 napisał(a):

|
Już walić miejsce w tabeli, ale czy to: najdłuższa seria porażek w historii i najwyższa porażka od 64 lat - nie jest dla was kompromitacją?
|
Tak jest kompromitacją. FINALNIE jednak lepiej przegrać 10 meczów z rzędu w tym jeden 0:7 i się utrzymać, niż zrobić 4x serie po 5 porażek w różnych momentach sezonu i spaść. FINALNIE cel został osiągnięty. Jeśli ktoś nie rozumie że Wisła w dalszym ciągu ledwo zipie i jeszcze trochę zajmie zanim się wygrzebie z bagna to już nic na to nie poradzę. Spójrz na piłkarzy jacy do nas przychodzą i ile za nich (nie) płacimy. Z czym do ludzi? To cud że się trafił taki Turgeman z Żukovem bo teraz byśmy byli już w 1 lidze.
Tak jak Kuba jakiś czas temu powiedział: Byliśmy w bagnie po uszy, a teraz jesteśmy po szyje - celowo nie cytuje bo nie jestem pewny czy dokładnie tak co do słowa, ale sens zachowany.
Wisła dopóki nie wyjdzie z poważniejszych kłopotów finansowych to jej zadaniem jest się w lidze utrzymywać. Tylko tyle i aż tyle i hurra że się to udało. W przyszłym sezonie powinno być łatwiej.