|
13 to najgorsze miejsce w lidze od 1994 roku. Do tego przegrywając już 17 mecz w tym sezonie (ja wiem, że było więcej meczów niż kiedyś, ale jednak takie są statystyki) ustanowiliśmy rekord porażek ligowych w jednym sezonie (do tej pory rekord to było 16 porażek w sezonie 1984/85). W tym sezonie ustanowiliśmy również rekord w liczbie porażek z rzędu: ogółem (11) i w lidze (10), oraz najwyższą porażkę w oficjalnych rozgrywkach od 1956 roku.
|