|
Skowronek tego meczu nie zaliczy do udanych, graliśmy jak w W-wie z Legią tylko w Zagłębiu każdy grał pod siebie. Gdyby się bardziej lubili i podawali dostalibyśmy wp... dużo mocniejszy.
Szczerze mówiąc na dziś wolę Dyję niż Skowronka
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|