Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86425
Stary 14.07.2020, 22:26
Skowronek tego meczu nie zaliczy do udanych, graliśmy jak w W-wie z Legią tylko w Zagłębiu każdy grał pod siebie. Gdyby się bardziej lubili i podawali dostalibyśmy wp... dużo mocniejszy.

Szczerze mówiąc na dziś wolę Dyję niż Skowronka
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując