Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86424
Stary 14.07.2020, 22:22
Tu nie ma co filozofować czy cisnąć trenera, dziś zagraliśmy najlepszym możliwym składem bo była opcja powalczyć o wyższe miejsce w tabeli i większe pieniądze, dla mnie jest to w pełni zrozumiałe. Gdybyśmy wygrali to byłaby szansa na awans o 2 pozycje i ładnych kilka set tysięcy, czyli połowę tego co Socios może dać w rok Wiśle i za to będziecie jechać z trenerem? to jest moim zdaniem niepoważne. Jeżeli w ostatnim meczu o totalną pietruchę będzie tak samo, to przyznam wam rację, ale podejrzewam, że z Arką jednak młodzi szansę dostaną.
Odpowiedz cytując