|
Dzisiaj Skowronek zrobił dywersję. Czego nowego się dowiedział po tym meczu? O Wasylu, Bogusiu i Tupcie, których za 4 dni nie będzie w klubie.
Nie wiem ile spotkań pauzuje Hołownia, ale jeżeli w sobotę będzie do gry, to on jest gotów go wystawić....
A Hoyo i Szot gniją na ławce, niech łapią minuty. To jest niewytłumaczalne
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|