|
I gdzie ta rewolucja niby?
Od dawna zakładano w tym temacie odejście:
-Brożka
-Drzazgi
-Tupty
-Wojtkowskiego
-Maka
-Boguskiego
-Hołowni
-Wasilewskiego
-Heberta
Może odejdzie Turgeman, może podobno do tego dojdą Silva i Chuca, jak im będzie zależeć na odejściu by Wisła nie płaciła.
Kadra będzie odchudzona.
Czyli przyjdzie (nie licząc Turgemana) jakoś 5-6 graczy maksymalnie.
Ale jacy i za jaką kasę będą to gracze - to inna sprawa.
|