Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86415
Stary 14.07.2020, 21:45
Garret napisał(a):Wyświetl post
No przecież Zbyszek mówi, że powinniśmy wydać pieniądze, których nie mamy, żeby kupić zawodników, żeby zarobić pieniądze. Proste.
Należy, zgodnie z odwieczną ekstraklasową praktyką, obiecać piłkarzom cuda i podpisać z nimi umowy na wynagrodzenie, którego nie mamy. Jak se wygrają, to dostaną. Część. Proste? Proste!
Odpowiedz cytując