Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86410
Stary 14.07.2020, 21:30
Niestety niektórzy z was muszą zrewidować poglądy. Pewnie możnaby było jakoś przebiedować ten następny sezon, gdyby nie to, ze z tak słabą kadrą będziemy jednym z głównych kandydatów do spadku. A spłacanie długów przy takim czymś na pewno będzie mocno utrudnione. Już nie mówię o jakimś przyzwoitym miejscu, ale o tym że nie ma kompletnie kogo sprzedać, kibice też nie będą mieli ochoty wspomagać klubu karnetami czy wpłatami. Nowa emisja akcji to też już będzie niewielki procent tej pierwszej.
Odpowiedz cytując