Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86409
Stary 14.07.2020, 19:31
To tym bardziej jest niezrozumiałe że przy pewnym utrzymaniu nie ogrywamy młodych graczy. Nie dość że mogą u nas wypalić to ogrywających ich można zyskać podwójnie. Ale co ja tam wiem. Lepiej stawiać na starych dziadów i biadolić jaka to u nas bieda transferowa. A przy przepisie że 1 musi grać w 1 składzie to ja już nie kumam nic, jaką drogą my podążamy. Co okienko zaciąg szrotu i wypożyczonych? Na to kasy rozumiem nie marnujemy?
Odpowiedz cytując