Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline
#
86408
14.07.2020, 19:17
Dobremu piłkarzowi bez klubu trzeba zapłacic za podpis na kontrakcie, oraz wypłacać wysoką pensje co miesiąc
żeby u nas chciał grac.
lopez71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez71
Znajdź inne posty napisane przez lopez71