zbyszek93 napisał(a):

|
Zakłamywanie rzeczywistości. W ostatnich latach jesteśmy pośmiewiskiem całego kraju (wystarczy przypomnieć Meresińskiego, Vannę Ly, Sarapatę i Miśka, jesienną serię porażek, 0-7 z Legią, itd.), a żaden dobry piłkarz nie ma ochoty na granie w wiecznie obśmiewanym i zadłużonym słabeuszu.
|
Ładnie Kubę podsumowałeś....