Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86399
Stary 14.07.2020, 17:04
Tak, jest tak jakbym chciał, dlatego wspomagam klub finansowo jak tylko mogę - to wszystko po to, byśmy byli coraz słabsi

Zbyszku drogi - nie mamy właścicieli, którzy dysponują w zasadzie nieograniczoną gotówką, jak kiedyś Cupiał. Klubem zarządzają za to osoby uczciwe, które przejęły klub z masą długów, w dużej części wymagalnych "na już". W jaki sposób chcesz stworzyć silną drużynę, bijącą się o coś więcej, gdy zdecydowaną większość wypracowanych środków musisz przeznaczać na spłatę istniejących zobowiązań i bieżące funkcjonowanie? Wszystkiego naraz zrobić się nie da - a gdyby ktoś jednak próbował, to byłoby to obarczone ogromnym ryzykiem utraty płynności finansowej. Obawiam się, że kolejnego kryzysu już byśmy jako klub nie przetrwali. Więc zamiast marudzić, zacznij pomagać.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 14.07.2020 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując