Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86398
Stary 14.07.2020, 17:01
Za to jest tak jak ty byś chciał. Jesteśmy słabeuszem i kopiemy się po czole z innymi słabeuszami. Jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliście. Tylko żebyśmy nie zajęli w przyszłym sezonie wyższego miejsca niż w obecnym, bo się zapłaczecie.
Odpowiedz cytując