Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
86398
14.07.2020, 17:01
Za to jest tak jak ty byś chciał. Jesteśmy słabeuszem i kopiemy się po czole z innymi słabeuszami. Jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliście. Tylko żebyśmy nie zajęli w przyszłym sezonie wyższego miejsca niż w obecnym, bo się zapłaczecie.
zbyszek93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbyszek93
Znajdź inne posty napisane przez zbyszek93