Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86397
Stary 14.07.2020, 16:43
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że każdy kibic każdego klubu na świecie chce sukcesów sportowych swojego klubu, ale jak widać mocno się pomyliłem.
Oczywiście, że tak ale tutaj trzeba chłodnej głowy i kalkulacji dotyczących w ogóle bytu w Ekstraklasie przy obecnych problemach finansowych... Pragnę Ci przyjacielu przypomnieć, że rok 2011 (ostatnie Mistrzostwo) był 9 lat temu! Od tego czasu sytuacja odwróciła się o 180 stopni i nie jesteśmy już hegemonem ligi. Wiadomo, że każdy z nas chciałby powrót wspaniałych lat natomiast na obecną chwilę górna 8 stanowi nasz cel średnio od paru lat, ponieważ nie ma zaplecza na nic wyżej. Troszkę więcej pokory i szacunku do tego co mamy bo przypominam jeszcze w grudniu miało nas w ogóle nie być...
Serek trafnie podsumował, tupnij nóżką i się obraź na cały świat bo nie jest tak jak Ty byś chciał... Ola Boga! No tragedia...
Odpowiedz cytując