Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86394
Stary 14.07.2020, 16:17
Jestes krotkowzroczny - calkiem jak 51 proc polskiego spoleczenstwo, do ktorego zapewne sie zaliczasz.

Wisla tkwi w gownie po pas. Niedawno tkwila po czubek glowy.
Wisla potrzebuje przede wszystkim redukowac swoj dlug i kazda jego redukcja jest sukcesem. Nie pozycja w tabeli czy wygrane mecze. Oczywiscie te rzeczy ulatwiaja redukcje dlugu, tzn wysokie pozycje, wygrane i pelne trybuny. Ale w obecnej sytuacji sa dodatkiem, milym, do caloksztaltu.
A caloksztalt jest taki, ze trzeba stawiac na karty, ktore moga przyniesc hajs i minimalizowac koszty.


Im szybciej to zbyniu zrozumiesz to rzadziej zylka bedzie ci pekac. I bedziesz zdrowszy.

Na sukcesy przyjdzie czas. Za rok, dwa, moze trzy.
Odpowiedz cytując