|
Takie posty jak wasze to żenada. A co do kibicowania Wiśle - ja sądzę odwrotnie i to wy właśnie nie jesteście kibicami Wisły, bo żadnego kibica Wisły nie zadowala walka o utrzymanie. Prawdziwy kibic Wisły chce i oczekuje sukcesów (znacie w ogóle takie słowo?) i nie zgadza się na kolejny dziadowski sezon. Jednak jak widzę wam ani trochę nie przeszkadza obecne miejsce w tabeli. Tylko pogratulować "wysokich" ambicji.
|