Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86392
Stary 14.07.2020, 15:47
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
zbyszek93

Ogarnij się człowieku. Ja rozumiem, że to czy tamto Ci się nie podoba i w ogóle, ale wypowiadać się tak o klubie, któremu podobno kibicujesz, to żenada totalna i wstyd.
Jaki masz dowód że on kibicuje Wiśle? Przecież zarejestrować tu się może każdy
Odpowiedz cytując