Matios98 napisał(a):

zbyszek93
Ogarnij się człowieku. Ja rozumiem, że to czy tamto Ci się nie podoba i w ogóle, ale wypowiadać się tak o klubie, któremu podobno kibicujesz, to żenada totalna i wstyd.
|
Jaki masz dowód że on kibicuje Wiśle? Przecież zarejestrować tu się może każdy