Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
86391
14.07.2020, 15:27
zbyszek93
Ogarnij się człowieku. Ja rozumiem, że to czy tamto Ci się nie podoba i w ogóle, ale wypowiadać się tak o klubie, któremu podobno kibicujesz, to żenada totalna i wstyd.
Matios98
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matios98
Znajdź inne posty napisane przez Matios98