|
Czubaka miałem okazję oglądać regularnie, ponieważ pochodzę z Bytowa. Widziałem go w kilkunastu meczach, to typowa 9tka z możliwością rozwoju.
Przyszedł do Bytovii jako król strzelców IV ligi, a przed kilkoma dniami podpisał nową umowę. Bytovia ma problemy finansowe, więc teoretycznie byłby do wyjęcia, problem w tym że Wisła nie ma funduszy na transfery gotówkowe.
W tym sezonie 17 goli i 4 asysty. Z tego co kojarze, to wszystkie z gry.
|