tomasz_19 napisał(a):

|
a swoją drogą ciekawe czy nasi chociaż sondują sprowadzenie tego Karola Czubaka - 20 lat i bardzo skuteczny, widać spory potencjał, szkoda żeby poszedł do jakiegoś Śląska czy Zagłębia...
|
Tylko że taki jakiś Śląsk czy Zagłębie z marszu, korzystając z dojnej, miejskiej czy państwowej kasy dają chłopakowi pieniądz, o którym my możemy póki co zapomnieć.
No chyba, że miasto nam dołoży

)