|
a swoją drogą ciekawe czy nasi chociaż sondują sprowadzenie tego Karola Czubaka - 20 lat i bardzo skuteczny, widać spory potencjał, szkoda żeby poszedł do jakiegoś Śląska czy Zagłębia...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|