serek.c2 napisał(a):

|
Bardzo realne stało się zatrzymanie Turgemana, jest Buksa, rozglądamy się dodatkowo za kimś nowym... Czy jesteśmy "dziadami"? Nie, ale na pewno nie jesteśmy jeszcze w stanie rywalizować finansowo z najlepszymi. Klub dopiero staje na nogi, nie stać nas na oszałamiające transfery i kontrakty poziomem dorównujące tym w topowych obecnie klubach ekstraklasy. Warto, by to w końcu do niektórych dotarło. Przed zarządem wiele pracy, by sprowadzić na Reymonta sponsorów, sami też możemy realnie pomóc (Socios). Nic z dnia na dzień się nie zmieni, w pojawienie się drugiego Cupiała chyba nikt już nie wierzy.
|
Powinieneś ten wpis wrzucać tak regularnie, 2-3 razy w tygodniu.
W ramach profilaktyki zdrowotnej
