Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86382
Stary 14.07.2020, 10:16
Bardzo realne stało się zatrzymanie Turgemana, jest Buksa, rozglądamy się dodatkowo za kimś nowym... Czy jesteśmy "dziadami"? Nie, ale na pewno nie jesteśmy jeszcze w stanie rywalizować finansowo z najlepszymi. Klub dopiero staje na nogi, nie stać nas na oszałamiające transfery i kontrakty poziomem dorównujące tym w topowych obecnie klubach ekstraklasy. Warto, by to w końcu do niektórych dotarło. Przed zarządem wiele pracy, by sprowadzić na Reymonta sponsorów, sami też możemy realnie pomóc (Socios). Nic z dnia na dzień się nie zmieni, w pojawienie się drugiego Cupiała chyba nikt już nie wierzy.
Odpowiedz cytując