Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
86381
14.07.2020, 10:02
No rzeczywiście wspaniale obsadzona jak w przyszłysz sezonie nie będzie ani Turgemana, ani Drzazgi, ani Brożka. Do nas idealnie pasuje słynny cytat: "no zgadza się, jesteśmy dziadami". A nawet gorzej, bo nas nie stać nawet na największych dziadów.
zbyszek93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbyszek93
Znajdź inne posty napisane przez zbyszek93