Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86381
Stary 14.07.2020, 10:02
No rzeczywiście wspaniale obsadzona jak w przyszłysz sezonie nie będzie ani Turgemana, ani Drzazgi, ani Brożka. Do nas idealnie pasuje słynny cytat: "no zgadza się, jesteśmy dziadami". A nawet gorzej, bo nas nie stać nawet na największych dziadów.
Odpowiedz cytując