|
Bednarski już w śląsku.
Poza tym mamy Buksę, liczę, że zostanie Turgeman ,dojdzie po kontuzji Drzazga i Brożek. tu mamy obstawioną pozycję
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 14.07.2020 o godz. 09:28.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|