|
Obi mówił kiedyś że polityka poprzednich rządów polegała na wysokim ryzyku finansowym a niskim sportowym. A nowe władze uznały że sensowniejszym rozwiązaniem jest wysokie ryzyko sportowe przy małym ryzyku finansowym.
Generalnie myślę że polityka.z lata 2019 była na nasze możliwości finansowe, a późniejsza była ponad stan, żeby uratować Ekstraklase.
|