Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86371
Stary 13.07.2020, 19:27
Mam bardzo mieszane uczucia co do najbliższego okienka. Z jednej strony rozumiem tych co uważają, że trzeba się konkretnie wzmocnić, dać impuls, że idziemy ku lepszemu, żeby nie była poczucia stagnacji i marazmu, bo to w dłuższej perspektywie może mieć złe skutki finansowe np. w karnetach czy biletach. Z drugiej jednak strony jeżeli nie chcemy znowu robić polityki va banque na zasadzie, że teraz się mega wzmacniamy(zadłużając się jeszcze bardziej) i musimy zająć jakieś w miarę wysokie miejsce, bo inaczej będziemy w podobnym miejscu co zimą 2019. Wydaje się, że przy tak ograniczonych możliwościach zarabiania przez pandemie, a przy okazji sezonu przejściowego gdzie prawie nie da się spaść, tego typu ryzyko byłoby irracjonalne. To wszystko powiedziawszy ja jestem dobrej myśli, sądzę że uda się sklecić kadrę na to, żeby w lidze zająć to 8-10 miejsce i powalczyć w PP o jakiś fajny wynik ( pod warunkiem, że podejdziemy do tego poważnie).
Odpowiedz cytując