No i tak jak to wyglądało na żywo, bramkarz Korony wyszedł przed linię przy karnym, więc powinien być on powtórzony, czego nie zasygnalizował Tomasz Kwiatkowski, sędzia VAR.
Wg ekspertów Canal+ Tomasz Kwiatkowski niesłusznie zasygnalizował również sędziemu głównemu czerwoną kartkę przy sytuacji Hołowni.
Wg Canal+ Tomasz Kwiatkowski sędziując dzisiejszy mecz Piasta ze Śląskiem, pochopnie wyrzucił zawodnika Piasta z boiska jeszcze w 1 połowie meczu, podobnie było z Kuveljiciem.
Takich oto "sędziów" promują latami w PZPN-ie, którzy swoimi bzdurnymi decyzjami niszczą kompletnie sens oglądania meczów Ekstraklasy, niesłusznie pokazując czerwone kartki które ustawiają przebieg spotkania. Taki delikwent powinien być natychmiast odesłany do niższej ligi, ale znając życie nadal będzie psuł piłkarskie widowiska, przy aprobacie PZPN-u.
