Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 12.07.2020, 18:11
Sędzia wypaczył wynik meczu.

Od Boguskiego wara, bo akurat w tym meczu zagrał bardzo dobrze.

Jego przytomne podanie napędziło akcję bramkową (kluczowe podanie) i to na nim był rzut karny (niewykorzystany).

Ale ja sobie ciebie przypomniałem Wehrmacht - to chyba twój tekst z przed dwóch sezonów padł po meczu w którym Rafał strzelił hat-tricka, że 'poza bramkami niczego nie pokazał'. Żałosny jesteś.


Uważam, że Boguś powinien otrzymać huczne pożegnanie, bo niestety na większość meczy sezonu, w których występował już nie dojeżdżał.
Odpowiedz cytując