Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 12.07.2020, 12:54
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
A czytaliście co napisali na Weszło? :https://weszlo.com/2020/07/11/czas-s...z-ekstraklasy/
Autor tego gówna skompromitował się bardziej niż ten pseudosędzia.
Przecież to Białek napisał, kibic korony. Czego się można po nim spodziewać ? Wiadomo , że sędzia skrzywdził koronę....

Sympatyczny gość ale jak wypowiada się na temat korony to warto wyciszyć bo zwykle gada farmazony. Nie polecam czytać również jego artykułów o koronie bo zwykle to same bzdury.
Odpowiedz cytując