zbyszek93 napisał(a):

Przecież to Białek napisał, kibic korony. Czego się można po nim spodziewać ? Wiadomo , że sędzia skrzywdził koronę....
Sympatyczny gość ale jak wypowiada się na temat korony to warto wyciszyć bo zwykle gada farmazony. Nie polecam czytać również jego artykułów o koronie bo zwykle to same bzdury.