|
1. O rzekomym faulu na tym cyganie z Kielc nie ma mowy moim zdaniem.
2. Czerwo dla Lukasa? Żółta słuszna, czerwona? Może gdyby miał nogę podniesioną trochę wyżej.
3. Czerwona dal Hołowni... Za identyczne sytuacje wylatywał z 10 lat temu Nani w rewanżu z Realem. Aczkolwiek dla mnie to żaden faul
|