|
ogólnie fajnie jakby nowy zarząd jakos wyciągnął do Kiko ręke, po tym jak został niefajnie potraktowany przez poprzedni
a co do powyższych oczywistości , to dla uczciwości , dobrze by było jakby ktoś podsumował którzy piłkarze byli ściągnięci przez Kiko , którzy przez Junco , a którzy przez Kuźbe
a już z czystej ciekawskości chętnie bym się dowiedział za co w końcu Junco wyłapał w łeb od chłopaków
|