Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14479
Stary 08.07.2020, 09:16
Szewa napisał(a):Wyświetl post
Kurczę, dopiero teraz widać, jakich dobrych piłkarzy nam Kiko z Junco potrafili z tej Hiszpanii posprowadzać. Gdyby nie TS ze swoim zarządzaniem, to naprawdę dobrą ekipę można by na tym budować.
Według mnie, biorąc pod uwagę sympatię Kiko do Wisły (wnioskuję po aktywności na TT) to Wisła powinna wejść z nim we współpracę na polu skautingu. Oczywiście jeżeli byłby chętny. Z perspektywy czasu, co już wielu pisało, facet ściągnął do Wisły na prawdę fajnych piłkarzy. Podejrzewam, że kolejni by się w notesie znaleźli.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując