Szewa napisał(a):

|
Kurczę, dopiero teraz widać, jakich dobrych piłkarzy nam Kiko z Junco potrafili z tej Hiszpanii posprowadzać. Gdyby nie TS ze swoim zarządzaniem, to naprawdę dobrą ekipę można by na tym budować.
|
Według mnie, biorąc pod uwagę sympatię Kiko do Wisły (wnioskuję po aktywności na TT) to Wisła powinna wejść z nim we współpracę na polu skautingu. Oczywiście jeżeli byłby chętny. Z perspektywy czasu, co już wielu pisało, facet ściągnął do Wisły na prawdę fajnych piłkarzy. Podejrzewam, że kolejni by się w notesie znaleźli.