Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Szewa
Member
Od: 12.2018
Offline
#
14478
08.07.2020, 09:09
Kurczę, dopiero teraz widać, jakich dobrych piłkarzy nam Kiko z Junco potrafili z tej Hiszpanii posprowadzać. Gdyby nie TS ze swoim zarządzaniem, to naprawdę dobrą ekipę można by na tym budować.
Szewa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szewa
Znajdź inne posty napisane przez Szewa