Ogryzek napisał(a):

Nie, kibicom. Krzyż jest elementem herbu. Nie byłoby tematu gdyby Turgeman zrobił zdjęcie kościoła i zasłonił krzyż. Ale zasłonił kawałek naszego herbu. Czyli wstydzi się swojego pracodawcy? Wstydzi się naszego całego herbu?
Sprowadzenie tego do dyskusji tylko na tematy "religijne" jest pewnym nadużyciem.
|
Bardzo dziękuję za tę wypowiedź.
Jeżeli traktujemy krzyż jako wystający element herbu znaczący tyle samo co jego pozostałe elementy, to tym bardziej nie ma się o co pieklić. Turgeman zasłonił ten wystający element naciskając swoim palcem na fotel, czym spowodował napięcie jego obicia tak, aby ładniej prezentowała się tarcza z białą gwiazdą w centrum. Albo zasłonił go przypadkiem. Albo mu ten krzyż nie leży estetycznie do reszty herbu tak, jak wcześniej nie leżał kibicom napis "Sportowa Spółka Akcyjna", którego już nie ma (któż wstydził się tego pięknego herbu, że ośmielił się go zmienić?!). Albo, nie wiem, może stuknijcie się w głowę i trochę wyluzujcie.