|
No transfer stulecia. "Wzmacnianie się" najsłabszym obrońcą (a bardziej kompletnym parodystą) najsłabszej drużyny w lidze od kilkunastu lat. Mam nadzieję, że ta propozycja transferu to był tylko żart.
Ostatnio edytowane przez zbyszek93 : 07.07.2020 o godz. 08:38.
|