Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
 
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86309
Stary 07.07.2020, 08:36
No transfer stulecia. "Wzmacnianie się" najsłabszym obrońcą (a bardziej kompletnym parodystą) najsłabszej drużyny w lidze od kilkunastu lat. Mam nadzieję, że ta propozycja transferu to był tylko żart.
Ostatnio edytowane przez zbyszek93 : 07.07.2020 o godz. 08:38.
Odpowiedz cytując