Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86303
Stary 07.07.2020, 02:03
Tantal napisał(a):Wyświetl post

Jest jeden nieoczywisty do spełnienia warunek - Skowronek musiałby znaleźć miejsce na boisku dla niego i Olka Buksy jednocześnie, tak żeby Olek grał regularnie choćby połowę czasu.
Olek raczej nie będzie tyle grał w przyszłym sezonie. Przyczyna jest prozaiczna - jest jeszcze zbyt wątły fizycznie. Gdyby grał w Legii, gdzie napastnik ma co mecz 5-6 sytuacji na strzelenie gola, to tak. Ale niestety w Wiśle napastnik musi harować, walczyć fizycznie o pozycję, przytrzymywać piłkę z przodu - czasem ma 1 dobrą okazję w meczu albo wcale. Alon jest dobry właśnie w tej fizycznej walce, umie przytrzymać piłkę, wygrać pozycję z obrońcą na plecach.
Olek na takie warunki jest jeszcze zbyt słaby fizycznie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując