Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86301
Stary 06.07.2020, 16:42
Mnie nie interesuja inne kluby, ktore maja komfort finansowy i komfort (na miare naszej ligi) w doborze zawodnikow.
Mnie interesuje Wisla i jej sytuacja.
I to jak zostal wytransferowany Brlek w tamtym czasie bylo dla Wisly optymalne.

Zyczylbym sobie zeby kazdy kolejny transfer byl przynajmniej na takim poziomie.
Dwa takie transfery i Wisla stoi na nogach i zamiast prowadzic dyskusje o tym, ze trzeba skorzystac z roku przejsciowego na budowanie mlodych do transferow moglibysmy dyskutowac o tym jakich zawodnikow sciagnac zeby zapukac do pucharow.



Zdajcie sobie w koncu sprawe, ze dopoki Wisla nie pozbedzie sie poteznych dlugow to nie bedzie w stanie rywalizowac o top3. I im szybciej sie tych dlugow pozbedzie tym szybciej wroci do czolowki.

Czy nam sie to podoba czy nie wielu zawodnikow zamiast wybrac Wisle wybierze Zaglebie, Piasta, sasiadke czy nawet Rakow. Zmieni sie to jak splacimy zadluzenie.
Odpowiedz cytując