Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbyszek93
Senior Member
Od: 06.2020
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
86298
06.07.2020, 10:39
No tak, walić wyniki, a na koniec sezonu znowu płacz, że dostajemy jakieś ochłapy za miejsce w tabeli, gdzie kluby z górnej ósemki dostają 5,10 albo 20 razy więcej od nas.
zbyszek93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zbyszek93
Znajdź inne posty napisane przez zbyszek93