|
Arkadiuszu. Ale jak napisal maciekkk na Brleku zarobiono. Transfer 2 mln a kosztowal nas podobno 300-400 tys? Zyczylbym sobie zeby Savicevic i Chuca poszli za te 1,5 mln kazdy. To rozwiazaloby problemy Wisly.
My jako klub musimy sie nastawic w najblizszych 2 latach nie na wyniki ale na zarabianie. Musimy promowac tych, na ktorych mozna zarobic. NIe tych, ktorzy daja najlepsze wyniki.
A przyszly sezon jest do tego idealny.
Zawodnicy ktorzy juz sa w kadrze i kosztuja tyle co ich kontrakt a zdradzaja jakies objawy talenty i mozliwosci powinni grac, grac, grac. Savicevic, Chuca, Buksa, Pawlowski, Szota, Hoyo. Reszte miejsc obsadzic starszyzna i jazda, jakie wyniki beda takie beda, liczyc ze chociaz 2 mlodych odpali tak ze ktos bedzie ich chcial kupic za sensowne pieniadze.
Dlatego pisalem o Imazie na lewej stronie a nie w srodku pola.
Zreszta. Kwestia czy nas stac to zupelnie osobny temat i ja nie sadze zeby Jaga chciala go oddac za darmo. Ja bym nie oddal.
|